Masaż odchudzający

Jest jedną z podstawowych metod w terapiach leczenia nadwagi. Zadaniem tego masażu jest rozbicie i rozdrobnienie tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu,polepszenie ukrwienia skóry i mięśni. Przyspiesza się przemiana materii. Masaż jest czasami nieprzyjemny dla osoby masowanej z powodu występującego bólu przy stosowaniu niektórych technik z dużą siłą. Wykorzystuje się odpowiednie preparaty ,stymulujące metabolizm komórek,
ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody z organizmu oraz likwidujące tkankę  tłuszczową. Masaż odchudzający stosowany jest w okolicach ud, pośladków, bioder oraz brzucha. Najczęściej stosowane techniki to oklepywanie, ugniatanie i uciskanie. Wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie diety podczas serii zabiegów.
Masaż odchudzający

Masaż pielęgnacyjno-odchudzający z zastosowaniem alg morskich

Algi zawierają mnóstwo cennych substancji zwiększających metabolizm w komórkach. Stymulują przemianę materii i usuwają tkankę tłuszczową.

Masaż algami delkatnie rozgrzewa skórę i przyczynia się do efektywnych rezultatów. Skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i właściwie ukrwiona.